Reeksinfo 1e

 Reeksinformatie 1e Afdeling seizoen 2017 - 2018
Stamnummer: 1002 - Ploegnaam: VK Bruggeman  
Terreinligging: Zeestraat 10 - Plaats: 9060 Zelzate
Contactpersoon: De Coninck Lorenzo
GSM: 0476/43.34.43    
Email: lorenzo_de_coninck@hotmail.com

Stamnummer: 1003 - Ploegnaam: SV Bakkerei 
Terreinligging: Stroomstraat 8 (Ter Walle) - Plaats: 9968 Oosteeklo
Contactpersoon: Vandenbroeck Gert-Jan
GSM: 0473/28.75.88   
Email: Gert-jan.vdb@telenet.be

Stamnummer: 1004 - Ploegnaam: FC Lovendegem    
Terreinligging: Neerstraat 43 - Plaats: 9921 Vinderhoute
Contactpersoon: Sergeant Bjorn
GSM: 0498/33.90.91   
Email: bjorn.sergeant@gmail.com

Stamnummer: 1006 - Ploegnaam: Plaza Café
Terreinligging: Kapellestraat 77 - Plaats: 9940 Evergem
Contactpersoon: De Somvielle Nicolas
GSM: 0473/39.06.13    
Email: nicolas.de-somvielle@unilever.com 

Stamnummer: 1007 - Ploegnaam: Roal Benti    
Terreinligging: Gravenstraat - Plaats: 9982 Bassevelde-Bentille
Contactpersoon: Dauwe Frank
GSM: 0498/30.47.90   
Email: frank.dauwe@telenet.be

Stamnummer: 1009 - Ploegnaam: FC De Galliërs    
Terreinligging: Dracenastraat 8 - Plaats: 9000 Gent
Contactpersoon: Buysse Nicolas
GSM: 0474/73.93.79    
Email: Samurai_nicolas@hotmail.com

Stamnummer: 1010 - Ploegnaam: VK Flamingo's    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Waarschoot
Contactpersoon: Arens Kenneth
GSM: 0479/60.93.59    
Email: kennetharens@hotmail.com

Stamnummer: 1011 - Ploegnaam: FC Metro    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Waarschoot
Contactpersoon: De Bie Sander
GSM: 0497/78.17.29    
Email: bie_stfu@hotmail.com

Stamnummer: 1012 - Ploegnaam: FC Retro    
Terreinligging: Burg. C. Leynlaan - Plaats: 9060 Zelzate
Contactpersoon: Maarten Boone
GSM: 0479/93.80.93    
Email: Bonaldinho@hotmail.com

Stamnummer: 1014 - Ploegnaam: VK Matroosje    
Terreinligging: Stroomstraat 8 - Plaats: 9968 Assenede
Contactpersoon: De Latter David
GSM: 0477/64.74.48   
Email: daviddelatter1@msn.com

Stamnummer: 1016 - Ploegnaam: Chez Choseken    
Terreinligging: Blaarmeersen 5 - Plaats: 9000 Gent
Contactpersoon: Luttens Wouter
GSM: 0497/19.85.57    
Email: wouter.luttens@telenet.be

Stamnummer: 1018 - Ploegnaam: FC De Ploeg    
Terreinligging: Sportstraat 3 - Plaats: 9950 Waarschoot
Contactpersoon: Mussche Luc
GSM: 0495/43.28.51
Email: luc.mussche@waarschoot.be

Stamnummer: - Ploegnaam: Zoete Inval    
Terreinligging: Vaart Rechts 18 - Plaats: 9850 Nevele
Contactpersoon: De Grave Peter
GSM: 0494/24.15.42
Email: peterdegrave@gmail.com